Szabó Mirtill
Dr. habil Koltai László
Prof. Dr. habil. Jakab Ferenc
Prof. Dr. habil. Jakab Ferenc virológus, tanszékvezető egyetemi tanár, a Virológiai Nemzeti Laboratórium vezetője, az MTA doktora. Több mint 20 éve foglalkozik virológiai kutatásokkal, nevéhez fűződik a Pécsi Tudományegyetem, Természettudományi Kar virológiai oktatásának és kutatásnak beindítása, valamint a Szentgothai János Kutatóközpont virológiai központjának létrehozása és vezetése. Fő kutatási területe az állatokról emberekre terjedő virális zoonózisok, valamint a magas fertőzőképességű vírusok vizsgálata, amely munkájában egy egyedülálló 4-es biológiai biztonsági szintű virológiai laboratórium is segíti.
Dr. Kiss Csaba
Dr. Kiss Csaba jelenleg az MVM Zrt. Termelési vezérigazgató-helyettese és Nukleáris Igazgatója. 1996 és 1999 között, mint projekt fejlesztési igazgató dolgozott biomassza, CFB szén és a CCGT gáz erőművek fejlesztésén az USA-ban, Brazíliában, Magyarországon és egyéb európai AES projektekben. 1999 óta ügyvezető igazgatója volt különböző típusú erőműveknek, többek között: az AES Borsodi Hőerőmű széntüzelésű, az AES Tiszapalkonya szén/biomassza tüzelésű magyarországi erőműveknek, de Olaszországban is vezette az AES Ottana olajtüzelésű erőművet. Energiatermelési igazgatója volt az E.ON Hungária Zrt. magyarországi erőműveinek. Az Alstom, majd GE Energy Zrt. ügyvezető igazgatója valamint a Paks II. Zrt. vezérigazgató tanácsadói feladatát is ellátta. MBA diplomáját a londoni Buckinghamshire Chilterns University College-ban szerezte International Finance területen 2006-ban. 2011-bven műszaki tudományok doktora lett, Ph.D. diplomáját a bécsi University of Technology egyetem Termodinamikai tanszékén szerezte meg. Több, mint 30 évnyi nemzetközi és hazai tapasztalattal rendelkezik a villamosenergia iparban ez idő alatt az erőművek üzemeltetésében és fejlesztésében nagy gyakorlatra tett szert.
Dr. Csiszér Tamás
Dr. Csiszér Tamás az Óbudai Egyetem docense és a Szegedi Tudományegyetem tudományos főmunkatársa. Oktatási és kutatási területei a minőségügy és az anyagtudomány.
Emellett folyamatfejlesztőként
Zala Mihály
Zala Mihály
EY Magyarország, IT- és technológiai tanácsadásért felelős vezető, Associate Partner
Átfogó tapasztalattal rendelkezik kritikus infrastruktúrák és kormányzati rendszerek technológiai fejlesztésében és információbiztonsági kihívásainak kezelésében. Nevéhez köthető többek közt a Cyber Defence Management Authority (E-biztonsági Intelligencia Központ) létrehozása a Nemzeti Biztonsági Felügyeleten belül, csaknem 10 éven át felelt a Magyar Államkincstár informatikai szakrendszereinek áttekintéséért miniszteri biztosként.
Dr. Háry András
Dr. Háry András a pályáját a Philips szombathelyi monitorgyárában kezdte, ezt követően számos ipari vállalat szervezetfejlesztési projektjét támogatta az APNB Kutató-, Fejlesztő és Szolgáltató Kft-vel. Több, mint 10 éven keresztül aktív EFQM Excellence értékelőként tevékenykedett. 2005 óta részese a zalaegerszegi északi ipari zóna fejlesztésének, amely a ZalaZONE járműipari tesztpályának is helyt ad; 2016-2020 között a projekt vezetője. Ipari és egyetemi kutatás-fejlesztési projektek vezetője, a zalaegerszegi Technológiai Centrum és a ZalaZONE Ipari Park Zrt. vezetője.
Hirschler Judit
Hirschler Judit 1988 óta dolgozik a Hirschler-Glas Kft-nél. Édesapja mellett dolgozva megjárta a ranglétrát, és 2006 óta egyszemélyben a cég tulajdonosa és ügyvezető igazgatója. Vezetése alatt a cég több kutatási-fejlesztési pályázatot hajtott végre, és szabadalmakat nyújtott be. A vállalkozás a hagyománynak megfelelően továbbra is családi kezekben marad, Judit férje, Varjú László a cég műszaki vezetője, de már a következő generáció is szerves része a vállalatnak: Hirschler Richárd cégvezető pozícióban, Hirschler Rebeka pedig külkereskedelmi felelősként tevékenykedik nálunk.
Miskolciné dr. Mikáczó Andrea PhD
Miskolciné dr. Mikáczó Andrea PhD
A Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem egyetemi docens oktatója. Fő oktatási-kutatási területe a minőségmenedzsment, a vállalti minőségkultúra, valamint a felsőoktatás minőségfejlesztése. Felsőoktatási tevékenységet 2002 óta végez. 2010-2020 kötött a Szent István Egyetem minőségügyi vezetője.
A Magyar Felsőoktatási Akkreditációs Bizottság (MAB) felkérésére minőségbiztosítási akkreditációs szakértői feladatokat lát el 2010 óta rendszeresen intézményakkreditációs és doktori iskola akkreditációs eljárásokban.
A versenyszférában az ipari és szolgáltató szektorban minőségfejlesztési tanácsadói tevékenységet folytat.
A Magyar Tudományos Akadémia köztestületi tagja.
Dr. Gregász Tibor
Dr. Gregász Tibor az Óbudai Egyetem docense 30 éves oktatói tapasztalatát kezdetben textilipari területen szerezte, majd 1995-óta az egyetem könnyűipari jogelődjénél akkor újonnan indult minőségügyi szakirány szakmai tárgyainak oktatója, felelőse, fejlesztője és ezekhez tananyagok és szakkönyvek társszerzője. Mindezen minőségügyi vonatkozású területeken a felnőttoktatásban is gyakorlott előadó. Emellett 20 éve tanácsadóként is tevékenykedik minőségirányítási rendszerek fejlesztésében, auditálásában és céges oktatásaiban.